• Detail firmy

FUNES s.r.o.

Základní popis

Firma ze zabývá prodejem a montážemi technických prostředků pro ochranu majetku a osob - alarmů a kamerových systémů. Dále poskytuje servis, prodej a služby v oblasti informačních techologií.

Adresa

Dukelských hrdinů 796
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28967003
DIČ:  CZ28967003
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy a alarmy

Montáže a servis elektronických zařízení sloužících k ochraně majetku a osob.Kamerové systémy s dálkovým dohledem. Alarmy včetně připojení na PCO.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 750 180
E-mail: info@funes.cz
WWW: www.funes.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Černý - Jednatel

Mobil: +420 777 750 180
E-mail: cerny@funes.cz
Další firmy v oboru

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.