• Detail firmy

FUNDIS nova, s.r.o.

Základní popis

Řetězové, lanové i textilní vázací a upínací prostředky, zařízení pro manipulaci s břemeny, nerezový program, vázací body, jeřábové háky, sněhové i terénní řetězy, železárenský sortiment, pojistná a tažná lanka.

Adresa

Žabeň 161
739 25 Žabeň

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25390422
DIČ:  CZ25390422
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Řetězové, lanové i textilní vázací

a upínací prostředky.

Kontaktní údaje

E-mail: fundis@fundis.cz
WWW: www.fundis.cz

Kontaktní osoba

Radim Bužga - Jednatel

Mobil: +420 605 410 944
E-mail: fundis@fundis.cz
Další firmy v oboru

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

ARCIMPEX s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej veškerého hutního a svařovacího materiálu. Realizujeme tvarové pálení na CNC stroji a výrobu výpalků z ocelových plechů. Provozujeme velkoobchod s hutním materiálem, vykupujeme železný šrot. Našimi zákazníky jsou společnosti zejména z výrobního, hutního a obchodního odvětví.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.