• Detail firmy

FULL speed BUILDING s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se stavební činností - rekontrukce a výstavba a obchod se stavebními mateiály a zpracování dokumentace. Zároveň obchodujeme s elektro.

Adresa

Janáčkova 1341/3
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28621140
DIČ:  CZ28621140
Rok založení:  2010
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- komplexní stavební výroba v oblasti rekonstrukce, modernizace, výstavby objektů, provádění revitalizace bytových domů, rekonstrukce balkonů atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 110 004
Mobil: +420 725 355 305
E-mail: fullobchod@seznam.cz
E-mail: fullinfo@seznam.cz
WWW: fullspeed.cz/

Kontaktní osoba

Libor Devera - Jednatel

Další firmy v oboru

Roman Neuverth

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet, kulatin, stavebního řeziva a palivového dřeva.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.