• Detail firmy

FULL PRODUCTION, s.r.o.

Základní popis

Provoz produkční agentury s nabídkou služeb v oblasti event managementu, promotion a marketingu. Výroba tiskovin a reklamních předmětů.

Adresa

Korunovační 904/7
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28495161

Výrobky, činnosti

Provoz produkční agentury

s nabídkou služeb v oblasti event managementu, promotion a marketingu. Výroba tiskovin a reklamních předmětů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 568 999
E-mail: info@fullproduction.cz
WWW: www.fullproduction.cz

Kontaktní osoba

Ivana Znamenáčková - Jednatel

Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.