• Detail firmy

FULL money s.r.o.

Základní popis

*Úvěry a půjčky zástavou nemovitostí po celé ČR *Řešíme exekuce, dražby, soudcovské a exekutorské zástavní právo na nemovitostech *Právní zastoupení při jednání s věřiteli atd. *Oddlužování nemovitostí *Výkupy nemovitostí *Realitní služby

Adresa

Opletalova 1525/39
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24135127

Výrobky, činnosti

Úvěry a půjčky zástavou nemovitostí po celé ČR

Řešíme exekuce, dražby, soudcovské a exekutorské zástavní právo na nemovitostech *Právní zastoupení při jednání s věřiteli atd. *Oddlužování nemovit

Kontaktní údaje

E-mail: info@fullmoney.cz
WWW: www.fullmoney.cz

Kontaktní osoba

Roman Antošík - Jednatel

Telefon: +420 601 601 006
E-mail: info@fullmoney.cz

Radek Smrha - Jednatel

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.