• Detail firmy

Full Attack, s.r.o.

Základní popis

Jsme FULL servisová komunikační agentura. Nabízíme komplexní portfolio služeb od důkladné analýzy podmínek a možností přes návrh strategie až po samotnou realizaci. Vyhodnotíme pro Vás výsledky kampaně a zodpovědně navrhneme další postup.

Adresa

Boloňská 604
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24783790
DIČ:  CZ24783790

Výrobky, činnosti

Jsme FULL servisová komunikační agentura.

Nabízíme komplexní portfolio služeb od důkladné analýzy podmínek a možností přes návrh strategie až po samotnou realizaci

Kontaktní údaje

E-mail: info@fullattack.cz
WWW: www.fullattack.cz

Kontaktní osoba

Radka Bergerová - Jednatel

Telefon: 775 802 263
E-mail: info@fullattack.cz
Další firmy v oboru

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

JKM, spol. s r.o.

Naše společnost, již od roku 1991, zajišťuje stavební dozor a správu tepelných zařízení, kotelen. Součástí poskytovaných služeb je ekonomická činnost (učetnictví a poradenství). Působíme především v Praze a Středočeském kraji.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.