• Detail firmy

Fryauf Filmix, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kalolisy Andritz, perlové mlýny, disolvery a speciální míchadla Netzsch. Nabízíme úderové mlecí systémy Netzsch - Condux, průmyslové tónovací automaty Inkmaker a pomaloběžné odvodňovací šnekové lisy A-I-S (dřívější Contipress) firmy ACAT.

Adresa

Plzeňská 485
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47551381

Výrobky, činnosti

prodej

Prodáváme kalolisy Andritz, perlové mlýny, disolvery a speciální míchadla Netzsch.

Kontaktní údaje

Telefon: 311 624 414
Fax: 311 624 168
E-mail: filmix@iol.cz
WWW: www.filmix.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Fryauf - Jednatel

Telefon: 311 624 168
E-mail: fryauf@filmix.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

Ing. Luboš Doležal

Naše firma se specializuje na prodej a výrobu v oboru hydrauliky již od roku 1997. Hydraulické hadice a veškeré příslušenství vyrábíme na počkání a dodáváme po celé ČR. Sídlem naší firmy i výroby je Praha 10 - Hostivař.