• Detail firmy

Fronton - Plus, spol. s r.o.

Základní popis

Rekonstrukce bytových jader a koupelen. Bytová jádra a koupelny na klíč. Dodáváme vany, umyvadla, vodovodní baterie, obklady a dlažby. Provedeme rekonstrukci a koupelna v paneláku bude dle Vašich představ. Bytové jádro vyzdíme.

Adresa

Křenová 52
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26296063

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytových jader a koupelen.

Kontaktní údaje

E-mail: info@fronton.cz
WWW: www.fronton.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Králiček - Majitel

Telefon: +420 545 234 998
Mobil: +420 604 213 611

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

Ing. Vlastislav Kalivoda - Granitové dřezy Schock

Prodej kompletního sortimentu tradičního německého výrobce granitových dřezů Schock. V nabídce máme designové granitové dřezy, kuchyňské baterie, doplňky ke dřezům a čistící prostředky. Zajistíme Vám náhradní díly na dřezy i baterie starších modelů a pomůžeme s vhodným výběrem dřezu do Vaší kuchyně.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.