• Detail firmy

FRONTECH s.r.o.

Základní popis

Provětrávané fasádní systémy - projekt, výroba a montáž. Fasáda pro stávající i nové stavby. Nabízíme odvětrané fasády i včetně zateplení. Dodáváme variabilní hliníkové konstrukce pro různé obklady fasád - kámen, keramika, argeton, trespa, alubond.

Adresa

třída Generála Píky 1996/3
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28264070

Výrobky, činnosti

Provětrávané fasádní systémy - projekt, výroba.

Fasáda pro stávající i nové stavby. Nabízíme odvětrané fasády i včetně zateplení. Dodáváme variabilní hliníkové konstrukce pro různé obklady fasád.

Kontaktní údaje

E-mail: frontech@frontech.eu

Kontaktní osoba

Petr Ing. Malec - Jednatel

Telefon: 545 222 206
Mobil: 602 793 263
E-mail: frontech@frontech.eu
WWW: www.frontech.eu/
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.