• Detail firmy

FRMA CZ s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozidel všech značek a typů. Pomoc při dopravních nehodách. V pojištění se zabýváme revizí pojistek. Poskytujeme úklidové služby společných bytových prostor a firem.

Adresa

Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24209821
DIČ:  CZ24209821
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autopojištění

Kontaktní údaje

E-mail: Lucie.Moravova@frma.cz
WWW: frma.webnode.cz

Kontaktní osoba

Lucie Moravová

Mobil: +420 734 477 544
E-mail: Lucie.Moravova@frma.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.