• Detail firmy

FRIPOS mont s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej odpadových a stavebních kontejnerů - Abroll, Avia, Vanové kontejnery. Celokované EKO-sklady pro uskladnění ekologicky škodlivých látek a odpadů. Dílenské kontejnery, manipulační technika, odpadkové koše, zábrany, stojany na kola.

Adresa

Hemy 830
757 01 Krásno nad Bečvou

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27817369

Výrobky, činnosti

Stavební kontejnery

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 947 950
Mobil: +420 777 124 056
E-mail: podzimek@fripos.cz
WWW: www.prodejkontejneru.cz

Kontaktní osoba

Radek Podzimek - Jednatel

Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.