• Detail firmy

FRIPOS mont s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej odpadových a stavebních kontejnerů - Abroll, Avia, Vanové kontejnery. Celokované EKO-sklady pro uskladnění ekologicky škodlivých látek a odpadů. Dílenské kontejnery, manipulační technika, odpadkové koše, zábrany, stojany na kola.

Adresa

Hemy 830
757 01 Krásno nad Bečvou

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27817369

Výrobky, činnosti

Stavební kontejnery

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 947 950
Mobil: +420 777 124 056
E-mail: podzimek@fripos.cz
WWW: www.prodejkontejneru.cz

Kontaktní osoba

Radek Podzimek - Jednatel

Další firmy v oboru

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.