• Detail firmy

FRIEDEL - VTP, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme instalatérské, plynařské a topenářské práce i rekonstrukce. Dodáváme a montujeme rozvody vody, plynovody, plynospotřebiče, tepelná čerpadla, solární systémy, ústřední i podlahová vytápění. Jsme odborným dodavatelem v programu Zelená úsporám.

Adresa

Na Pískovně 253/3a
747 95 Suché Lazce

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26818639

Výrobky, činnosti

Instalatérské, plynařské a topenářské práce

Kontaktní údaje

WWW: www.friedel-vtp.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Friedel - Jednatel

Telefon: +420 596 620 878
Mobil: +420 603 844 035
E-mail: friedel@friedel-vtp.cz
Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.