• Detail firmy

Frezia Fleur

Základní popis

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti květinového servisu pro firmy různého zaměření. Máme zkušenosti s vánoční výzdobou, sezónními dekoracemi, výzdobou kongresů, rautů, vernisáží, firemních večírků, plesů a dalších významných akcí.

Adresa

28. Pluku č. 9
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70549001

Výrobky, činnosti

květinový servis pro firmy

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti květinového servisu pro firmy různého zaměření.

Kontaktní údaje

E-mail: kvetiny@frezia.cz
E-mail: www.freziafleur.cz

Kontaktní osoba

Anna Kutnarová - Majitel

Mobil: 733 734 000

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.