• Detail firmy

Freya Therm s.r.o.

Základní popis

Krby, krbové vložky, stavba krbů, krbová kamna.

Adresa

Dukelská 1392
293 01 Mladá Boleslav III

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48948519
DIČ:  CZ48948519

Výrobky, činnosti

Krby, krbové vložky, stavba krbů, krbová kamna

Prodej krbových vložek. Obestavba krbových vložek. Stavba, montáž, instalace krbu. Rekonstrukce krbů. Opravy a servis krbů. Prodej a instalace krbových kamen.

Kontaktní údaje

E-mail: krby@freyatherm.cz
WWW: www.ohrejtese.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Šiška - Jednatel

Mobil: +420 725 425 793
E-mail: jiri.siska@freyatherm.cz

Jiří Provazník

Mobil: +420 606 100 015
E-mail: jiri.provaznik@freyatherm.cz
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.