• Detail firmy

FRESO comp., s.r.o.

Základní popis

Hlavní specializací společnosti je třískové obrábění kovů a to frézováním a soustružením. S přibývajícími požadavky trhu byla činnost rozšířena o válcování závitů, broušení a svařování kovů.

Adresa

Pustějov 8
742 43 Pustějov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25830236
DIČ:  CZ25830236
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  60
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba

- kolejových vozidel, výroby komponentů a náhradních dílů, třískové obrábění kovů a to frézováním a soustružením.

Kontaktní osoba

Robert Lazaridis - Jednatel

Mobil: 603 837 627

Jaroslav Smažík - Jednatel

Petr Dvořák - Jednatel

Mobil: 777 155 537
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.