• Detail firmy

FRESH AIR s.r.o.

Základní popis

Dodej, montáž a prodej klimatizací, chladicích boxů, vitrín, pokladen, vah a tepelných čerpadel Acond.

Adresa

Ořechov 193
687 37 Ořechov

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25569007
DIČ:  CZ25569007

Výrobky, činnosti

Dodej, montáž a prodej klimatizací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 553 010
Mobil: +420 603 450 210
E-mail: info@freshair.cz
WWW: www.dodavkaklimatizaci.cz
WWW: www.amonrm.cz

Kontaktní osoba

František Macalík - Jednatel

Telefon: +420 572 553 010
E-mail: info@freshair.cz
Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.