• Detail firmy

Fresco Gusto s.r.o.

Základní popis

Kavárna a bistro FRESCO GUSTO v Dolních Počernicích. Nabízíme výběr z italských jídel - těstoviny, gnocci, rizota a saláty. Každý den máme připravené snídaně, polední menu, čerstvou kávu, paniny, zákusky, dorty, dezerty nebo čerstvé pečivo.

Adresa

Nad Rybníkem 90
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24305421
DIČ:  CZ24305421
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kavárna Dolní Počernice

Provozujeme kavárnu s příjemnou atmosférou v Dolních Počernicích. V naší kavárně nabízíme výbornou ranní kávu, zákusky, čerstvé koláče nebo panini.

Kontaktní údaje

Mobil: +4203 606 613 224
E-mail: info@frescogusto.cz
WWW: www.frescogusto.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Duba - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.