• Detail firmy

Frepiola, s.r.o.

Základní popis

Maloobchod i velkoobchod s parfémy.

Adresa

V dolině 1515/1b
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03252710

Výrobky, činnosti

Parfémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 101 101
E-mail: objednavky@parfemland.cz
WWW: www.parfemland.cz

Kontaktní osoba

Jana Řeháková - Jednatel

Telefon: +420 608 110 100
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.