• Detail firmy

Freeslone, s.r.o.

Základní popis

Již 6 let se zabýváme opravami, úpravami a přestavbaprostory. mi interiérů bytových i nebytových prostor. Nezáleží na tom, zda potřebujete jen vymalovat byt a položit koberce nebo postavit nové bytové jádro v panelovém domě či zrekonstruovat půdní

Adresa

Smetanova 438
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26689138
DIČ:  CZ26689138

Výrobky, činnosti

Navrhování a realizace interiérů

Kontaktní údaje

E-mail: info@freeslone.com
WWW: www.freeslone.com

Kontaktní osoba

Václav Šimek - Jednatel

Mobil: 605 978 223
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.