• Detail firmy

FREELINE holding s.r.o.

Základní popis

Jsme obchodní firma zabývající se vyhledáváním obchodních příležitostí na trhu a jejich převáděním na objednávky. Při práci se zákazníky zjišťujeme jejich potřeby a vytváříme z nich objednávky pro naše smluvní partnery v rámci projektu FREE-ŠOP.

Adresa

Borový Vrch 366/17a
460 01 Liberec XIII - Nové Pavlovice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63149818
DIČ:  CZ63149818
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  15000000
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

FH01 - Tiskárna a výroba velkoplošného tisku

Výroba reklamních plachet, výroba cedulí, celopolepy vozidel, výroba samolepek, polep výloh, aut a interiérů, výroba a dodávka reklamních nosičů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 170 008
E-mail: vedeni@freelineholding.cz
WWW: www.freelineholding.cz
Skype: freeline.holding
Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.