• Detail firmy

FREE LOGISTIC WAY, s. r. o.

Základní popis

Free Logistic Way, s. r. o. je společnost poskytující­ kompletní logistický servis po celém světě. Zajistíme pro Vás přepravu zboží nejen z celé Evropské unie, ale také export a import do asijských zemí­

Adresa

Mošnov 146
742 51 Mošnov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27833119
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

společnost poskytující­ logistický servis

společnost poskytující­ kompletní logistický servis po celém světě. Zajistíme pro Vás přepravu zboží nejen z celé Evropské unie, ale také exp

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 841 785
Mobil: +420 733 608 335
E-mail: logistika@free-logistic-way.cz
WWW: www.free-logistic-way.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dagmar Bijoková - Jednatel

Další firmy v oboru

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.