• Detail firmy

FREE DIALOG , s.r.o.

Základní popis

Individuální, skupinová a firemní výuka jazyků, a dále překlady

Adresa

Kaprova 14/13
110 00 Praha 1 - Josefov

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28440137

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Individuální, skupinová a firemní výuka jazyků a dále překlady

Kontaktní údaje

WWW: www.onlinelangstudies.com

Kontaktní osoba

TATIANA LOIKOVA-NASENKO - Jednatel

Mobil: +420 776 759 337

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.