• Detail firmy

FREE BEES s.r.o.

Základní popis

Služby pro vlastní implementační projekty, externí spolupracovníci na projektech, implementace systému, konzultační služby.

Adresa

Nuselská 336/112
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28467230

Výrobky, činnosti

IT služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 884 288
E-mail: info@freebees.cz
WWW: www.freebees.cz

Kontaktní osoba

Aleš Krieg, MBA - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.