• Detail firmy

František Zeman

Základní popis

Naše firma provádí stavby rodinných domů a jejich rekonstrukce, půdní nástavby, vestavby, přístavby, renovace, nebytových prostor a zateplování fasád včetně dodávky materiálu. Dále montujeme sádrokartony, rekonstrukce koupelen a bytových jader.

Adresa

Hoštice-Heroltice-Hoštice 79
682 01 Hoštice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63425114

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Naše firma provádí stavby rodinných domů a jejich rekonstrukce, půdní nástavby, vestavby, přístavby, renovace, nebytových prostor a zateplování fasád.

Kontaktní osoba

František Zeman - Majitel

Mobil: +420 731 578 869
E-mail: zemanovi@atlas.cz
WWW: www.stavebnifirma-zeman.webnode.cz
Další firmy v oboru

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.