• Detail firmy

František Vondruška

Základní popis

Zabýváme se montáži nových šikmých a plochých střech. Věnujeme se opravám střech, výškovým pracím, klempířským pracím všeho druhu, provádíme také rizi

Adresa

Balkova Lhota 2
391 31 Balkova Lhota

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10324721
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabýváme se montáži šikmých a plochých střech..

Zabýváme se montáži nových šikmých a plochých střech. Věnujeme se opravám střech, výškovým pracím, klempířským pracím všeho druhu, provádíme také rizikové kácení a ořezávání dřevin a stromů, nátěry konstrukcí.

Kontaktní osoba

František Vondruška - Majitel

Mobil: 602 438 508
E-mail: fvondruska@volny.cz
Další firmy v oboru

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

Rásocha Jan

Specializujeme se na interiérové i exteriérové malby. Provádíme nátěry na různé stavební konstrukce - vrata, dveře, okna, střechy, podlahy či potrubí, včetně bezpečnostních a protipožárních nátěrů. Realizujeme reklamní nápisy, jako jsou např. velkoplošné reklamy na fasádách, orientační značení, výlohy prodejen, cedule, transparenty, autoplachty, loga apod. Věnujeme se rovněž restaurování památek.