• Detail firmy

František Vodička

Základní popis

Nabízíme kompletní nabídku produktů značky FM Group, tj, dámské i pánské parfémy, kosmetika, (i přírodní), make-up, wellnes produkty a přípravky na opalování a kosmetika pro domácnost. Nabízíme též výhodná balení více produktů najednou.

Adresa

Liberec VI-Rochlice, Ježkova 908/15
460 06 Liberec VI - Rochlice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71144862
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

FM parfémy a kosmetika

Kontaktní údaje

E-mail: info@fmsvet.cz
WWW: www.fmsvet.cz

Kontaktní osoba

František Vodička - Majitel

Mobil: +420 608 958 636
E-mail: info@fmsvet.cz
Další firmy v oboru

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.