• Detail firmy

František Vodehnal

Základní popis

Vyrábíme tiskové formy pro hlubotisk i tampoprint, leptané dezény, leptané medaile a štítky. Dále nabízíme rytecké práce.

Adresa

Chaloupky 304
763 61 Pohořelice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  906409
DIČ:  CZ8912144505

Výrobky, činnosti

Tiskové formy pro hlubotisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 941 439
Mobil: +420 603 213 205
WWW: www.ryto-chem.7u.cz

Kontaktní osoba

František Vodehnal - Majitel

E-mail: f.vodehnal@volny.cz
Další firmy v oboru

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.