• Detail firmy

František Velinger

Základní popis

Nabízíme kompletní stavební práce a rekonstrukce bytových jader, montáže sádrokartonů, pokládku dlažby, zateplování a venkovní.

Adresa

Lva Nikolaje Tolstého 721
273 09 Švermov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71305157

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní stavební práce a rekonstrukce

Nabízíme kompletní stavební práce a rekonstrukce bytových jader, montáže sádrokartonů, pokládku dlažby, zateplování a venkovní.

Kontaktní údaje

Mobil: 775 996 556
E-mail: fra.vel.@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.