• Detail firmy

František Vaněk

Základní popis

Sádrokartonářské práce,malířské práce,kazetove podhledy-termatex,zatepleni budov,stěrkováni omítek,plastove a dřevene podbiti okapu.

Adresa

Dražky 410
696 61 Vnorovy

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10577866
DIČ:  550618328

Výrobky, činnosti

Sádrokartonářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: Franvanek@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Vaněk - Majitel

Telefon: 606 209 545
E-mail: Franvanek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.