• Detail firmy

František VAŇÁSEK

Základní popis

Reklamní a technická fotografie. Reklamní fotografie, katalogy, prospekty, plakáty, knihy, modelingová fotografie. Atelier k pronájmu.

Adresa

Havelská 506/13
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10151231
DIČ:  002-530310063
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Foto

Reklamní fotografie, katalogy, prospekty, plakáty, knihy, modelingová fotografie. Atelier k pronájmu. Fotografie pro cestovní kanceláře.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 444 826
E-mail: fotoimago@volny.cz
WWW: www.photomodels.cz

Kontaktní osoba

František Vaňásek - Majitel

Telefon: +420 603 444 826
Další firmy v oboru

BÄR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou audiovizuálních, dokumentárních, dabingových, prezentačních a výukových pořadů v profesionálně zařízeném studiu.

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.