• Detail firmy

František Vachoušek

Základní popis

Vyrábíme paletové řezivo a stavební řezivo, zejména trámy, fošny, prkna a latě. Možnost pořezu dovezeného dřeva. Prodej palivového dřeva.

Adresa

Pod Rozhlednou 162
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42838622
DIČ:  CZ7010011976

Výrobky, činnosti

provoz pily

Vyrábíme paletové řezivo a stavební řezivo, zejména trámy, fošny, prkna a latě. Možnost pořezu dovezeného dřeva. Prodej palivového dřeva.

Kontaktní osoba

František Vachoušek - Majitel

Mobil: +420 603 330 157

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DM Dřevovýroba MF,a.s.

Zabýváme se výrobou dřevěných obalů, palet, beden, stojanů, krovů, palivového a štípaného dřeva či řeziva. Nabízíme výrobky opracované na NC strojích, a to včetně dřevěných modelů.

MECO-DREV spol. s r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej palisád pro stavební a zahradní účely. Dodáváme palivový odpad - odřezky i výrobní odpad - dřevovinu. Zabezpečujeme také úpravy palisád - fázování, špičatění, půlení, vrtání či tlakovou impregnaci dřeva.

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.