• Detail firmy

František Vacek

Základní popis

Prodej vybavení autoservisů, pneuservisů, emisních stanic a STK. Nabídka školení a poradenské činnosti.

Adresa

Jana Zábrany 37
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42369126

Výrobky, činnosti

Vybavení autoservisů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 537 439
E-mail: info@vshumpolec.cz
WWW: www.vshumpolec.cz

Kontaktní osoba

František Vacek - Majitel

Mobil: +420 602 441 334
Další firmy v oboru

Jiří Mejzlík - Vybavení autoservisů

Specializujeme se na dodávky, servis a poradenství v oblasti kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů. Zajišťujeme prodej zvedáků, vyvažovaček, zouvaček, geometrie, testovacích linek, myček kol, stříkacích kabin, kompresorů, tlakových čistících strojů, nářadí a dalšího vybavení pro autoservisy. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

MOTOFAN Dariusz Michalski

MOTOFAN dlouhé zkušenosti s přívodem vzduchu, oleje, pohonné hmoty, kabinová, hydraulické a průmyslové použití v automobilovém průmyslu, zemědělství a stavebnictví. Jsme distributorem předních světových výrobců filtrů WIX filtry Filtron, MANN + HUMMEL, Donaldson, Baldwin, SF-FILTER, Parker a mnoho dalších. Jsme výrobcem stretch fólie.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.