• Detail firmy

František Toula

Základní popis

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce, montáže střešních oken a drobné stavební práce.

Adresa

Chotýšany-Městečko 26
257 01 Postupice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67431798

Výrobky, činnosti

Střechy a střešní krytiny

Kontaktní údaje

E-mail: toula.frantisek@seznam.cz
WWW: www.strechy-toula.cz

Kontaktní osoba

František Toula - Jednatel

Telefon: +420 604 264 543
Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.