• Detail firmy

František Syrový

Základní popis

Firma Milfa Volyně byla založena roku 1989 Milenou a Františkem Syrovými(odtud její název) a zabývá se převážně rytím skla. Fotopískování.

Adresa

Palackého 106
387 01 Volyně

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46687271

Výrobky, činnosti

Sklo

Kontaktní údaje

E-mail: milfa@seznam.cz
WWW: www.milfa-glass.cz

Kontaktní osoba

František Syrový - Jednatel

Mobil: +420 608 888 800
Další firmy v oboru

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

ERTL GLAS s.r.o.

Výroba bezpečnostního a designového skla. Nabídka vrtání otvorů, řezání, frézování či opracování skel. Poskytování jednovrstvého bezpečnostního či vrstveného skla, designových produktů, bezpečnostního-izolačního skla s funkcí alarmu.