• Detail firmy

František Šumšala

Základní popis

Převážně se orientujeme na rekonstrukce a výstavbu rodinných domů a bytových jednotek. Hlavní oblast podnikání je směřována na montáže sádrokartonových konstrukcí a na truhlářské práce. Provádíme certifikované montáže firmy KNAUF a XELLA.

Adresa

Ženklava 282
742 67 Ženklava

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73126667
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a výstavba domů a bytů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 439 791
E-mail: frantisek.sumsala@seznam.cz
WWW: www.stavbysumsala.cz/

Kontaktní osoba

František Šumšala - Majitel

Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.