• Detail firmy

František Štrupl

Základní popis

Sádrokartonářské práce (výstavba příček, podhledů, odhlučnění). Elektrikářské práce (možné i s revizí). Zednické práce. Zateplování fasád. Zateplování střech. Výkopové práce. Malířské práce. Lakýrnické práce. Montáž nábytku. Úklid sněhu.

Adresa

Na Ráji 2756
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87112337
DIČ:  CZ8402070072
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Údržba a správa nemovitostí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 597 813
E-mail: energy-ready@seznam.cz
WWW: www.energy-ready.webnode.cz

Kontaktní osoba

František Štrupl - Majitel

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.