• Detail firmy

František Štefek

Základní popis

Montáže elektroinstalace ve firemních i soukromých objektech. Výroba elektrických rozvaděčů, jejich montáže i prodej dalším montážním firmám.

Adresa

Lhotka 145
739 47 Lhotka

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11540061

Výrobky, činnosti

Montáže elektroinstalace.Výroba elektrických rozva

Montáže elektroinstalace ve firemních i soukromých objektech. Výroba elektrických rozvaděčů, jejich montáže i prodej dalším montážním firmám.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 587 452
Mobil: +420 603 214 624
E-mail: frantisek.stefek@seznam.cz
WWW: www.frantisekstefek-elpromas.axis4.cz

Kontaktní osoba

František Štefek - Majitel

Mobil: +420 603 214 624
Další firmy v oboru

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.