• Detail firmy

František Šoupal

Základní popis

Společnost provádí konstrukce střech, pokrývačské práce včetně střešních oken, stavbu pergol a altánů, podbití palubkami a šalování schodů.

Adresa

Kvítková 141
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72355549
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- konstrukce střech, pokrývačské práce včetně střešních oken VELUX a ROTO, klempířské práce. Dále se zabývá stavbou pergol, altánů a zastřešení stání pro auta, podbití palubkami, šalování schodů, věnců, základů atd.

Kontaktní osoba

František Šoupal - Jednatel

Mobil: +420 723 475 806
Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.