• Detail firmy

František Souchop

Základní popis

Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize, údržba klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier ….Technologické chlazení.

Adresa

Sýpka 1354/31
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47406305
DIČ:  CZ5703252093

Výrobky, činnosti

montáže, dodávky a servis klimatizací,

Kontaktní údaje

E-mail: elklim@elklim.cz
WWW: www.elklim.cz

Kontaktní osoba

František Souchop st. - Majitel

Mobil: +420 603 163 435

p. Souchop ml.

Mobil: +420 775 109 801

František Souchop - Majitel

Telefon: +420 775 109 801
E-mail: elklim@elklim.cz
Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.