• Detail firmy

František Smitka

Základní popis

Provádíme zámečnické, svářečské a zemní práce pomocí těžké mechanizace a zajišťujeme opravy silničních vozidel. Poskytujeme možnost zakázkové výroby.

Adresa

Zliv 10
373 44 Zliv

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63277077
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zámečnické a svářečské práce

Kontaktní osoba

František Smítka - Majitel

Mobil: +420 602 118 650
E-mail: smitka@najihu.cz
WWW: www.f.smitka.sweb.cz
Další firmy v oboru

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

FARMA DVOŘÁK

Zabýváme se výrobou zemědělských a lesnických strojů a příslušenství. Dále nabízíme výrobu ocelových hal a konstrukcí, obytných stavebních buněk a kontejnerů. Zaměřujeme se na frézování a soustružení.

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!