• Detail firmy

František Smitka

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme vše pro dětská hřiště: věžové sestavy se skluzavkami, multifunkční sestavy, houpačky, kolotoče sedačkové a plošinové.

Adresa

Přívětice 101
338 28 Přívětice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45399298
DIČ:  CZ6601290399

Výrobky, činnosti

Dětská hřiště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 795 062
E-mail: dhs@detskahriste-dhs.cz
WWW: www.detskahriste-dhs.cz

Kontaktní osoba

František Smitka - Majitel

Mobil: +420 602 969 102
Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.