• Detail firmy

František Slezák

Základní popis

Internetový prodej s vlasovými přípravky pro okamžité zahuštění vlasů. Dopravu zajišťujeme v České republice, Slovensku a po dohodě v EU.

Adresa

Libišany 175
533 45 Libišany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01536389
Rok založení:  2013
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Mane vlasový zesilovač

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 675 355
E-mail: info@hustsivlasy.cz
WWW: www.hustsivlasy.cz
E-shop: Hustší vlasy

Kontaktní osoba

František Slezák - Majitel

Mobil: +420 606 675 355
E-mail: info@hustsivlasy.cz
Další firmy v oboru

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.