• Detail firmy

František Seidlman

Základní popis

Náhradní díly na PAv 40 a na PAv 41, náhradní díly na Sajda Velorex, Sidecar, díly na veterány, burza Chotusice, Motortechna Brno, Anhänger PAV 40.

Adresa

Náklo 364
783 32 Náklo

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01433466

Výrobky, činnosti

Náhradní díly

Kontaktní údaje

E-mail: motosala@centrum.cz
WWW: www.motosala.cz/

Kontaktní osoba

František Seidlman - Majitel

Mobil: +420 777 938 523
E-mail: motosala@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOSKLA STAVARIČ s.r.o.

Zajišťujeme výměny a opravy autoskel na osobní vozy, nákladní vozy, autobusy, karavany, speciální vozidla, zemní a lesní stroje. Provádíme plnění klimatizací, čištění interiérů vozidel a renovace laků. Máme provozovnu v Prostějově a v Litovli.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.