• Detail firmy

František Ryjáček

Základní popis

Nabídka obrábění kovů, soustružení, frézování a broušení na plocho. Výroba podle technické dokumentace, možnost odborného poradenství.

Adresa

Petříkov 81
251 69 Petříkov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71505601

Výrobky, činnosti

Nabídka obrábění kovů, soustružení, frézování

Kontaktní údaje

E-mail: info@kowex.cz
WWW: www.kowex.cz

Kontaktní osoba

František Ryjáček - Majitel

Mobil: +420 774 565 363
Další firmy v oboru

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

METALKOV, spol. s r. o.

Nabízíme služby v oblasti antikorozních povrchových úprav ocelových konstrukcí a technologických dílců pro různá odvětví. Realizujeme tryskání ocelových konstrukcí, antikorozní metalizace, průmyslové lakování, žárové i odstředivé zinkování či zinkování nástřikem, služby korozního inženýrství apod. Provozujeme také sklad technických plynů. Povrchově upravené kovy jsme schopni Vám i dopravit.