• Detail firmy

František Prokůpek

Základní popis

Firma působí již řadu let v oblasti strojní a zámečnické výroby. Hlavní náplní jsou svařované součásti a části zařízení, navařování opotřebených a činných ploch, včetně provedení tvrdokovem.

Adresa

Štipoklasy 26
285 21 Zbraslavice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12362352
DIČ:  038-530915247

Výrobky, činnosti

Zámečnictví a kovové výrobky

schodiště ,vrata, mříže, oplocení, bezpečnostní kováníkovové doplňky bytů,skladů,prodejen (police,regály) - ústřední topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 591 311
Fax: +420 327 591 311
E-mail: prokupek@mybox.cz
WWW: www.mybox.cz/prokupek
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

Jakub Nerad

Zabýváme se zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje menší ocelové konstrukce, schody, mříže, zábradlí, ploty, branky, regály apod. Dodáváme a montujeme brány včetně pohonů. Prodáváme rovněž TRIDO garážová vrata s pohonem.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.