• Detail firmy

František Pluskal

Základní popis

Nabízíme poradenské služby v oblasti zakládání fyzických i právnických osob, dotací, investic, úvěrů, hypoték, projektů Zelená úsporám

Adresa

Oskava 58
788 01 Oskava

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73929581

Výrobky, činnosti

Nabízíme poradenské služby

Kontaktní údaje

E-mail: fpluskal@csbezrizik.cz
WWW: www.csbezrizik.cz

Kontaktní osoba

František Pluskal - Majitel

Mobil: +420 774 204 491
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.