• Detail firmy

František Opat

Základní popis

Nabízím veškeré instalatérské a topenářské práce. Můžete se na mě obrátit s opravami podlahových topení, montáží radiátorů nebo kotlů.

Adresa

Kopidlo 14
331 41 Kopidlo

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01378945
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahová topení - Plzeň

Zajišťujeme montáž podlahového topení. Podlahové topení má výhodu úspor finančních prostředků, vznikají menší tepelné ztráty, je vhodné pro alergiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 396 942
Mobil: +420 774 363 475
E-mail: akvamont@volny.cz

Kontaktní osoba

Frantíšek Opat - Majitel

Další firmy v oboru

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.

CINK - Věra Costenarová

Dodáváme čistírny odpadních vod, betonové jímky, plastové jímky, plastové nádrže, betonové nádrže, plastové sudy, lapače tuku, odlučovače ropných látek, vodoměrné šachty apod.