• Detail firmy

František Ondrušek

Základní popis

Etiketovací kleště. Etikety. Pokladní kotoučky. Kancelářské potřeby. Tiskopisy. Školní potřeby. Psací potřeby. Rýsovací potřeby. Lepidla.

Adresa

Bílov 53
743 01 Bílov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66160791
DIČ:  CZ5911030774

Výrobky, činnosti

Papírnictví

Kontaktní údaje

E-mail: superpapirnictvi@gmail.com
WWW: www.superpapirnictvi.cz

Kontaktní osoba

František Ondrušek - Majitel

Mobil: +420 603 283 096
Další firmy v oboru

DUDA Leopold

Provozujeme velkoobchod kancelářských potřeb a papíru. Nabízíme drogerii, hygienické potřeby, školní a kreativní pomůcky, elektro, testery bankovek, psací potřeby a mnoho dalšího.

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.