• Detail firmy

František Mikl

Základní popis

Prodej vrat značky TRIDO - privátních, průmyslových a hangárových. Poradenství, výroba, montáž, záruční a pozáruční servis.

Adresa

Tečovice 94
763 02 Tečovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68007116

Výrobky, činnosti

Prodej vrat značky TRIDO

Prodej vrat značky TRIDO - privátních, průmyslových a hangárových. Poradenství, výroba, montáž, záruční a pozáruční servis.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 949 065
E-mail: fmmont@volny.cz
WWW: www.fmmont.cz
Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.