• Detail firmy

František Mašek

Základní popis

Nabízíme výstavbu bazénů včetně zastřešení. Provádíme rekonstrukce a opravy bazénů nebo bazénových technologií, vyhledávání děr detektorem,zazimování.

Adresa

Nad šejdrem 132/18
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67284159
DIČ:  CZ7207290002

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 464 302
Mobil: +420 777 333 017
E-mail: bazenyfandy@centrum.cz
WWW: www.bazenyfandy.cz

Kontaktní osoba

František Mašek - Majitel

Další firmy v oboru

OK POOL CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekci a výstavbu bazénů. Dodáváme bazénové technologie, bazénová čerpadla, bazénovou chemii a náhradní díly. Nabízíme pravidelný celoroční servisování bazénů. Poskytujeme odborné poradenství při provozu.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.